Що таке промисловість Луганщини в 2016 році

1989
rating.lg.ua

У Луганській області на підконтрольній території помітно поліпшення ситуації в промисловому комплексі області.

rating.lg.ua

Про це, як передають «Донбас. Коментарі», повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації на сторінці у Facebook.

За 10 місяців 2016 року обсяг промислового виробництва збільшився на 51% (по відношенню до відповідного періоду минулого року), реалізація промислової продукції збільшилася до 28,8 млрд грн з 18,9 млрд. грн. в 2015 році.

 • В адміністрації області вважають, що основою збільшення обсягів виробництва стала стабільність роботи провідних підприємств в Луганскій області та їх участь в регіональній програмі розвитку внутрішньо обласної кооперації на 2013 – 2017 роки.

  За 10 місяців в внутрішньо обласний товарообіг залучено близько 500 суб’єктів господарювання, обсяги коопераційних зв’язків склали 404,6 млн. грн.

  Розглянемо деякі суб’єктів господарювання, а саме:

  ТОВ НВП «Зоря» обсяги виробництва збільшило на 50%. На підприємстві освоєно і розпочато виробництво амонітів ГФ-5К і АП-5ЖВ – вибухових речовин для розробки вугільних родовищ, небезпечних за викидами газу і пилу. Перші партії продукції вже були відправлені споживачам.

  ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» – За рахунок ремонту рухомого складу на 30,6% збільшило обсяги виробництва .

  ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» за рахунок розширення ринків збуту збільшив обсяги виробництва на 57,3%. На сьогодні підприємство співпрацює з багатьма регіонами України.

  ТОВ ВКФ «ТАНА» в зв’язку зі збільшенням попиту, розширило обсяги виробництва полімерів, поліамідів і композитних матеріалів на 29%.

  ПАТ Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» – унікальне підприємство, яке спеціалізується на виробництві високонадійних засобів і систем автоматизації для атомних енергоблоків, управління рухом на залізницях збільшило обсяги виробництва в 3,2 рази.

  ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» (збільшив виробництво на 13,4%), ТОВ ВТФ «Шарм» (н 60,3%).
  Для довідки всього на підконтрольній Україні території Луганської області діють 513 суб’єктів господарювання, з них 7 – великих, 97 – середніх і 409 – малих суб’єкта.

  Для довідки населення окупованої території Луганської області 1 497 170 чол станом на 01.06.2016


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.