З початку року імпорт легкових автомобілей зріс на 92%

2517
авто
Фото: ukrinform.ua

За 9 місяців поточного року імпорт легкових авто в Україну зріс на 92%.

Орієнтована вартість завезених автомобілів становила 1,5 мільярда доларів, з яких майже $1,2 млрд склала вартість нових авто, яких було імпортовано 60,5 тис. шт.  Решта $346 млн. припала на уживані автомобілі.

Про це передає Укрінформ з посиланням на асоціацію “Укравтопром”.

За три квартали поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено 109,6 тис. легкових автомобілів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт машин зріс на 92%, а його митна вартість становила понад 1,5 млрд доларів США, – повідомляє асоціація «Укравтопром».

Серед географії імпорту переважають країни ЄС – 69,6 тис. шт., що становить понад 63% від загального обсягу імпорту легкових автомобілів за дев’ять місяців поточного року. При цьому найбільше з Євросоюзу завозили уживані автомобілі – на них припадає 56% усіх ввезених з ЄС автомобілів.

- РЕКЛАМА -
 • Лідером з постачання авто в Україну стала Німеччина – 25 тис. машин, з яких: 5,5 тис. нових і 19,5 тис. з пробігом. На другому місці імпорт з Японії – 13,9 тис. шт. (88,5% нових).

  Замикає трійку лідерів Франція, з якої до України імпортовано 10 тис. легковиків, з яких 8,9 тис. – з пробігом.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here