Товарообіг між Україною та Японією зріс майже на 40%

1569

Товарообіг Україна–Японія з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом  2016 року.

Про це пововідоммв  перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економрозвитку Степан Кубів, передає прес-служба відомства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Кубів відзначив позитивну динаміку взаємної торгівлі між Україною та Японією. Він зауважив, що товарообіг Україна–Японія з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом  2016 року.

Він наголосив, що рік Японії в Україні позначається багатьма іншими позитивними українсько-японськими проектами.

 • Міністр також зауважив, до уже у серпні  розпочнуться переговори Японського агентства міжнародного співробітництва  «Джайка» щодо відкриття офісу агентства в Україні.

  Це, безперечно, засвідчує неодмінний успіх України та позитивні результати реформ, які ми проводимо, ― наголосив Кубів.

  Він також додав, що важливим вектором співпраці Україна-Японія є робота Спільного комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення аварійного реагування на надзвичайні ситуації на АЕС.

  Спільні зусилля Мінекономрозвитку, МЗС, Мінекології, Міносвіти та Держагентства (з управління зоною відчуження) та колег з Японії дозволять провести унікальне дослідження на території Чорнобильської зони, як унікальної екологічної лабораторії ― зазначив Кубів.

  Він додав, що праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення, сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. А також дозволить використання результатів спільних досліджень для перетворення забруднених територій на безпечні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.