Ринок нових комерційних автомобілів у червні виріс на 38%

1473

Ринок нових комерційних автомобілів у червні відносно цього ж місяця 2017 року виріс на 38% до 1241 од., повідомляє асоціація «Укравтопром».

Всього з початку року в Україні було зареєстровано 6,4 тис. нових комерційних авто. Що на 24% більше ніж за аналогічний період 2017 року.

Найчастіше в першому півріччі реєструвалися автомобілі марки Renault. З січня по червень свої перші номери отримали 1174 комерційні автомобілі цієї французької марки. У порівнянні з попереднім роком продажі комерційних моделей Renault в Україні збільшилися на 19 відсотків.

  • На другому місці з результатом 588 автомобілів – Citroen. Продажі цієї марки в звітному періоді зросли в 3,5 раза.

    Третій показник у Fiat – 573 машини (+3% до аналогічного періоду минулого року).

    На четвертій сходинці рейтингу Ford, моделі якого поповнили український автопарк 555 новими комерційними автомобілями. У порівнянні з попереднім роком попит на Форди виріс майже на 28 відсотків.

    Також до п’ятірки лідерів ринку увійшов білоруський МАЗ, який реалізував за шість місяців на українському ринку 503 автомобілі (+64% до аналогічного періоду минулого року).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.