Експорт українських товарів до Білорусі зріс на 45%

2278
украіна білорусь

За даними МЕРТ, товарообіг між Україною і Білорусь за п’ять місяців 2017 року досяг $1,64 млрд

Експорт українських товарів до Білорусі за п’ять місяців поточного року виріс на 44,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до $426,9 млн. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За даними МЕРТ, товарообіг між Україною і Білорусь за п’ять місяців 2017 року досяг $1,64 млрд. це на 25,4%, або $331,7 млн ​​більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016 року.

- РЕКЛАМА -
 • У Білорусі відбулося третє засідання білорусько-української робочої групи з питань промисловості та виробничої кооперації.

  “Україна дуже активно співпрацює з Білоруссю. П30ротягом цього візиту ми домовилися про співпрацю між українським Електроважмаш і білоруським БелАЗ, УкрНДІспецсталь та Борисівським заводом автотракторного електроустаткування. Ми також плануємо розвивати співпрацю між Сумським машинобудівним заводом і Пінським заводом засобів малої механізації. Я впевнений, що домовленості цього візиту принесуть реальні результати”, – зазначив заступник голови МЕРТ Юрій Бровченко під час візиту до Білорусі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here