Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт на 21%

1755

За два місяці сума будівельних робіт склала 8,4 млрд грн

Будівельні підприємства України в січні-лютому 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 21% – до 8,4 млн грн, повідомила Державна служба статистики України.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

 • Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 23,9% – до 4,67 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 23,4%, до 2,66 млрд грн, по будівництву нежитлових будівель – на 24,7%, до 2 млрд грн. Роботи з будівництва інженерних споруд зросли на 17,6% – до 3,712 млрд грн.

  У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-лютому склали 83,5% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 7,8% і 8,7% відповідно. Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 29,2% – до 2,195 млрд грн, виконавши 26,2% від загального обсягу робіт в країні.

  У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.