Протягом року в Україні збудували 100 нових заводів – Президент

44219

Про це повідомив Петро Порошенко на урочистостях у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Президент також наголосив на тому, що товарообіг України з Європейським Союзом зростає на 30% в рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АП

За останні чотири роки вже ніхто не сплутає, де це Україна. І роль і заслуга дипломатів тут надзвичайно велика. П’ять років тому міг хтось мріяти про таких сміливих і амбіційних проектах, як безвізовий режим, як ратифікована Угода про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, комплекс реформ, який був проведений, – сказав Президент.

  • Президент підкреслив, що кількість нових підприємств та зростання експорту України до ЄС яскраве свідчення того, що угода про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС працюють успішно і ефективно.

    На 30% в рік зростає наш товарообіг з Європейським Союзом. Зростають інвестиції ЄС в Україну. Тільки за останній рік більше 100 заводів було побудовано нашими партнерами-інвесторами, створені десятки тисяч робочих місць, різко зросли платежі до державного і місцевих бюджетів, – сказав Петро Порошенко.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.