Промислове виробництво в Україні зросло на 2,2%

2405

Промислове виробництво в Україні в серпні 2017 року порівняно з відповідним місяцем 2016 р збільшилася на 2,2% проти падіння на 2,6% місяцем раніше

Так, в січні-серпні 2017 року порівняно з січнем-серпнем 2016 року індекс промислової продукції склав 99,6%, в тому числі у добувній промисловості і розробці кар’єрів – 93,5%, переробної – 103,8%, постачання електроенергії , газу, пари та кондиціонованого повітря – 94,1%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Держстат.

Найбільше зростання зафіксовано у галузі виробництва електроніки та оптичних приладів, а також у виробництві меблів. Найбільше падіння у виробництві фармацевтичних препаратів та електричного устаткування.

- РЕКЛАМА -
  • При цьому у серпні поточного року проти серпня 2016р. індекс промислової продукції, скоригований на ефект календарних днів, склав 101,7%. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що промислове виробництво в Україні знизилося на 4,6%.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here