Промислове виробництво в Україні зросло на 2,2%

2414

Промислове виробництво в Україні в серпні 2017 року порівняно з відповідним місяцем 2016 р збільшилася на 2,2% проти падіння на 2,6% місяцем раніше

Так, в січні-серпні 2017 року порівняно з січнем-серпнем 2016 року індекс промислової продукції склав 99,6%, в тому числі у добувній промисловості і розробці кар’єрів – 93,5%, переробної – 103,8%, постачання електроенергії , газу, пари та кондиціонованого повітря – 94,1%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Держстат.

Найбільше зростання зафіксовано у галузі виробництва електроніки та оптичних приладів, а також у виробництві меблів. Найбільше падіння у виробництві фармацевтичних препаратів та електричного устаткування.

 • При цьому у серпні поточного року проти серпня 2016р. індекс промислової продукції, скоригований на ефект календарних днів, склав 101,7%. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що промислове виробництво в Україні знизилося на 4,6%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.