Промислове виробництво України зросло на 1,2%

1829
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting

В травнем 2017 року промислове виробництво в Україні зросло на 1,2% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Про це повідомляє Державна служба статистики, передає ПромПолітІнформ.

При цьому у добувній промисловості і розробці кар’єрів обсяги виробництва в травні знизилося на 4,6%, в обробній промисловості зросли на 6,1%, а в поставках електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря знизилася на 9,6%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання виробництва в травні продемонстрували виробництво електричного устаткування, а також виробництво основних фармацевтичних продуктів і препаратів, де обсяги зросли на 24,3% і 23,7% відповідно.

 • У машинобудуванні обсяги виробництва в травні виросли на 14,7%, в легкій промисловості – на 14,4%, деревообробці – на 10,7%, харчопромі – на 7,7%.

  У той же час в хімпромі обсяги виробництва в травні знизилися на 1,1%, в металургії – на 8%, а у виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 20,6%.

  Держстат вказує, що по відношенню до квітня в травні цього року промислове виробництво зросло на 3,4%, а з урахуванням сезонного фактора – на 1,6%.

  В цілому в січні-травнем 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року промвиробництво в Україні скоротилося на 1,3%.

  Як відомо, в 2016 році промислове виробництво в Україні зросло на 2,4% в порівнянні з 2015 роком.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.