Промислове виробництво України зросло на 1,2%

1803
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting

В травнем 2017 року промислове виробництво в Україні зросло на 1,2% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Про це повідомляє Державна служба статистики, передає ПромПолітІнформ.

При цьому у добувній промисловості і розробці кар’єрів обсяги виробництва в травні знизилося на 4,6%, в обробній промисловості зросли на 6,1%, а в поставках електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря знизилася на 9,6%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання виробництва в травні продемонстрували виробництво електричного устаткування, а також виробництво основних фармацевтичних продуктів і препаратів, де обсяги зросли на 24,3% і 23,7% відповідно.

- РЕКЛАМА -
 • У машинобудуванні обсяги виробництва в травні виросли на 14,7%, в легкій промисловості – на 14,4%, деревообробці – на 10,7%, харчопромі – на 7,7%.

  У той же час в хімпромі обсяги виробництва в травні знизилися на 1,1%, в металургії – на 8%, а у виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 20,6%.

  Держстат вказує, що по відношенню до квітня в травні цього року промислове виробництво зросло на 3,4%, а з урахуванням сезонного фактора – на 1,6%.

  В цілому в січні-травнем 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року промвиробництво в Україні скоротилося на 1,3%.

  Як відомо, в 2016 році промислове виробництво в Україні зросло на 2,4% в порівнянні з 2015 роком.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.