Президент вніс до Верховної Ради закон про податок на виведений капітал

4874

Закон вразовує пропозиції про відповідні бюджетні компенсації.

Про це Петро Порошенко повідомив на зустрічі з бізнесом. Законом передбачається скасувати оподаткування прибутку підприємств, а натомість ввести податок у розмірі 15% у разі виведення капіталу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АП

Це чесно по відношенню до держави, чесно по відношенню до платників податків, тим більше, що при економічному зростанні зростають і показники прибутку, – сказав Петро Порошенко.

  • Проти законопроекту активно виступає МВФ, через позицію якого, а також інших міжнародних партнерів подання законопроекту про податок на виведений капітал до парламенту вже вікладалося.

    Згідно з попереднімі припущеннями, заміна податку на прибуток податком на виведений капітал в перші два роки може скоротити надходження до бюджету, втім, на третій рік надходження різко зростуть, даючи при цьому близько 7% зростання. Ще одним позитивним ефектом буде зниження фіскального тиску та коррупційної складової при проведенні податкових перевірок.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.