Підприємства Полтавщини продемонстрували значне зростання виробництва

3107

Крюківський вагонобудівний завод, Хорольський механічний завод та Полтавський автоагрегатний завод продемонстрували значне зростання виробництва

Індекс машинобудівної галузі та підприємства машинобудування забезпечили розвиток промислового комплексу Полтавщини на рівні 140,5%. Індекс металургійної галузі становив близько 130%.

Так, Крюківський вагонобудівний завод виготовив за перше півріччя 2016 року 961 вагон, а в цьому році вже 1157 одиниць вагонної техніки. Хорольський механічний завод виготовляв 505 одиниць техніки, в цьому році вже 652-і одиниці техніки. Полтавський автоагрегатний завод наростив обсяги до 460 тис деталей.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЕнергоЛайф.

 • Зауважимо, що майже 8% із загального обсягу реалізованої промислової продукції по Україні припадає саме на Полтавську область. Сума обсягу реалізованої промислової продукції – 76 млрд грн за перше півріччя.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.