Підприємства Львівщини реалізували промислової продукції на понад 60 млрд грн

1498

У січні-жовтні 2017 року підприємства Львівської області реалізували промислової продукції на 64,3 млрд грн

Частка Львівщини у загальному обсяці реалізації продукції становила 3,7%. При цьому дві третини у загальному обсязі реалізованої продукції займала продукція переробної промисловості.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ЛОДА

З видів діяльності переробної промисловості найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (17,4 млрд.грн). Друге місце посідають вироби з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (5,9 млрд.грн). На третьому місці за обсягами є виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (5,5 млрд.грн). Продукції машинобудування було реалізовано на 4,5 млрд.грн.

 • Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 24,3% усієї промислової продукції (15,7 млрд.грн), добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7,7% (4,9 млрд.грн), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4% (0,9 млрд.грн).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.