Підприємства Львівщини реалізували промислової продукції на понад 60 млрд грн

1491

У січні-жовтні 2017 року підприємства Львівської області реалізували промислової продукції на 64,3 млрд грн

Частка Львівщини у загальному обсяці реалізації продукції становила 3,7%. При цьому дві третини у загальному обсязі реалізованої продукції займала продукція переробної промисловості.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ЛОДА

З видів діяльності переробної промисловості найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (17,4 млрд.грн). Друге місце посідають вироби з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (5,9 млрд.грн). На третьому місці за обсягами є виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (5,5 млрд.грн). Продукції машинобудування було реалізовано на 4,5 млрд.грн.

- РЕКЛАМА -
  • Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 24,3% усієї промислової продукції (15,7 млрд.грн), добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7,7% (4,9 млрд.грн), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4% (0,9 млрд.грн).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here