За перше півріччя 2017 року державні організації (склади, холодильники, нафтові комбінати) Держрезерву отримали надходжень на суму 50 млн грн. Чистий дохід державних підприємств (елеватори та КХП) склав 193 млн грн.

У відсотковому співвідношенні з попереднім роком ріст надходжень до спецфонду становить 153%, ріст чистого доходу ДП ― 101%. Перше півріччя 2017 року для усієї системи Держрезерву було роком активної модернізації, збільшення потужностей, що найкращим чином відобразилося на фінансових результатах. Загалом на модернізацію у ІІ кварталі направлено 7,2 млн грн.

Про це повідомляє Аgravery з посиланням на прес-службу Держрезерву.

Аграрні підприємства у другому кварталі 2017 показали також позитивні результати з удосконалення операційної діяльності. За зазначений період ДП «Кіровоградський КХП» та «Охтирський КХП» провели ремонти зерносушарок, що значно зекономило витрати на паливо; ДП «Златодар» придбало новий пробовідбірник, який прискорює процес приймання зерна та якісніше й оперативніше дозволяє здійснювати лабораторні дослідження.

Основні грошові потоки агропідприємства очікують у 3-4 кварталах від збору та надання послуг з очищення та сушіння пізніх зернових. За розміром чистого фінансового результату серед ДП у трійку лідерів вийшли: «Хлібна база №73» ― 1 401 тис. грн, «Куліндорівський КХП» ― 1 099 тис. грн, «Хлібна база №85» ― 655 тис. грн.