ПАТ “Дніпрогаз” інвестував 13.1 млн. грн на заміну обладнання системи газопостачання

1664

За підсумками 2016 року, ПАТ “Дніпрогаз”, інвестував 13,1 млн. грн. в заміну обладнання системи газопостачання Дніпра та Дніпропетровського району.

На даний момент персонал підприємства налічує близько 1500 осіб, що робить його одним з найбільших роботодавців міста. Серед пріоритетних напрямів роботи компанія визначила виконання капітальних ремонтів та реконструкцію газових мереж. Передає Національний промисловий портал.

Зокрема, протягом 2016 року було замінено понад 2,2 км аварійних газопроводів, проведено повну реконструкцію і відремонтовано 32 установки захисту газопроводів, виконано капітальний ремонт обладнання на 24 газорегуляторних пунктах, здійснено ряд інших заходів з відновлення мереж.

 • Оновлення технічної бази підприємства здійснюється за рахунок лише коштів, що надходять від тарифу на розподіл газу. На даний момент кошти за оплату тарифів надходять нерівномірно. Протягом зими (періодом найбільшого споживання) “Дніпрогаз” отримує левову частку грошей, однак виконання регламентних робіт у цей період обмежене через неможливість відключення від системи газопостачання споживачів.

  Нагадаємо, що ПАТ “Дніпрогаз” забезпечує природним газом місто Дніпро та Дніпропетровський район, що становить близько 5,5 тисяч км газопроводів. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз – ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.