Обсяги торгівлі з Європейським Союзом зростають

1499
(с) obozrevatel.com
(с) obozrevatel.com

Частка європейського ринку в загальному обсязі українського експорту за підсумками 11 місяців 2016 року становила 37,5%, що в абсолютних цифрах дорівнює 12,2 мільярда доларів і на 3,1% перевищує аналогічний показник 2015 року. Про це йдеться в матеріалах Міністерства економічного розвитку і торгівлі, повідомляє УНІАН.

Частка Росії в загальному обсязі експорту, згідно з матеріалами міністерства, скоротилася до 9,8% і становила 3,2 мільярда доларів. При цьому до п’ятірки найбільших торговельних партнерів України також увійшли Єгипет (частка експорту 6,2% — 2 мільярди доларів), Туреччина (5,7% — 1,87 мільярда доларів) і Китай (5,2% — 1,7 мільярда доларів).

Щодо експорту до ЄС, то основними його статтями стали агропродукція, металургія, машинобудування, мінеральні добрива, деревина, продукція легкої промисловості, хімпрому. При цьому позитивну динаміку показав експорт деревини (зростання становить 15%) і продукції легкої промисловості (зростання на 10,2%).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.