Легка промисловість України вперше за 5 років показала зростання

3043
Рівненський льонокомбінат

У 2016 році – вперше за останні 5 років – легка промисловість продемонструвала зростання. Питома вага легпрому в ВВП України – трохи більше 1%. Але потенціал зростання – до 2%.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. Передає УБР.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, галузі потрібна технічна модернізація, зміна системи підготовки кадрів і допомога в освоєнні внутрішнього і зовнішніх ринків.

«У 2016 році – вперше за останні 5 років – легка промисловість продемонструвала ріст. Питома вага легпрому в ВВП країни – трохи більше 1%. Але потенціал до зростання – до 2%», – підкреслив Глава Уряду.

Він запевнив, що питання допомоги в експорті теж у центрі уваги.

«Для цього (допомоги бізнесу) ми створили Офіс з просування експорту, для цього працюємо з багатьма країнами щодо запровадження зон вільної торгівлі», – додав Прем’єр-міністр.

 • Він також додав, що вже в найближчі тижні в уряді відбудеться спеціальна зустріч, де більш детально обговорять митні процедури, створення сприятливого клімату та шляхи подолання так званого сірого імпорту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.