Китай зацікавлений в створенні ЗВТ і встановленні безвізового режиму з Україною

1689
 • Китайська Народна Республіка зацікавлена у створенні зони вільної торгівлі і встановленні безвізового режиму з Україною.

  Про це повідомила представник президента в українському парламенті, член фракції БПП Ірина Луценко під час присвяченого підсумкам недавнього візиту української делегації в КНР для участі в діалозі високого рівня в рамках форуму “Один пояс. Один шлях” брифінгу в Києві в п’ятницю. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

  “Китай не зупиняється тільки на економічній співпраці, йшлося про те, що Китай зацікавлений в ініціативі створення зони вільної торгівлі та встановленні безвізового режиму”, – заявила вона.

  За словами І.Луценко, на сьогоднішній день близько 100 млн громадян Китаю мають можливість виїжджати в Європу, в тому числі відвідувати Україну.

  “Цей факт не може не цікавити наш туристичний бізнес, наші готелі, підприємства, кафе, ресторани і так далі. Китай цікавиться Україною, проявляє величезну симпатію до неї”, – резюмувала І.Луценко.

  Як повідомлялося, Верхня палата парламенту Канади 18 травня проголосувала за зону вільної торгівлі з Україною.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.