“Карпатинафтохім” збільшило використання виробничих потужностей до 90%

2162
Карпатнафтохім

Нафтохімічне підприємство “Карпатнафтохім” (Калуш, Івано-Франківська область) з листопада досягло рівня використання виробничих потужностей вище 90% по всій номенклатурі продукції

Щомісяця компанія переробляє близько 56 тис. тонн бензину. Про це повідомив акціонер підприємства Ігор Цуцький в ході свого виступу на Petroleum Ukraine 2017.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на enkorr.

У жовтні ми працювали десь на потужності 80% і з листопада ми вийшли на рівень понад 90%. Зараз ми переробляємо 56 тис. т нафти в місяць, з грудня вийдемо на рівень понад 60 тис. т, – зазначив він.

Попри те, що завод простоював з 2012 року, головною проблемою з якою зіткнулося підприємство при запуску виявилася нездатність “Укрзалізниці” забезпечити вантажоперевезення для потреб підприємства.

Після запуску ми 3 місяці не могли отримати рухомий склад, тому що, кажучи відверто, Західна залізниця не була готова обслуговувати підприємство, яке щодоби перевалює 5 тис. Т вантажу. Зараз це налагоджується, у нас є рухомий склад, – говорить акціонер підприємства.

 • Зараз “Карпатнафтохім” переробляє бензин, в зимовий період підприємство може перейти на часткове використання бутану як сировину. Крім того, на підприємстві анонсували випуск октанозбільшуючої компонента метил-трет-бутилового ефіру вже в 2018 році.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.