ЄБРР надав кредит у 20 мільйонів зерновому оператору GNT на розвиток потужностей перевалки зерна в Україні

1680
Фото: fakty.ictv.ua
 • Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав групі GNT кредит в розмірі 20 млн доларів для задоволення потреб в оборотному капіталі на закупівлю і зберігання сільськогосподарської продукції.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на БізнесЦензор.

  Зерновий оператор GNT займається в Україні поставкою та логістикою зернових за кордон через основні перевалочні термінали. Через рекордні урожаї, які Україна збирає вже котрий рік поспіль, стара інфраструктура не витримує таких навантажень і потребує модернізації. Саме тому компанії та організації, що займаються зберіганням та перевозкою зерна активно залучають міжнародні інвестиції та розбудовують власну інфраструктуру. Кредит від ЄБРР дозволить GNT забезпечити всі потреби замовників в зв’язку зі зростом попиту на експорт зернових культур а два рази.

  Це вже не перша сторінка  співпраці компанії GNT з ЄБРР. Равніше за кошти ЄБРР були побудовані потужності з зберігання, очистки та сушки зерна в Одеському порту.

  Компанія GNT об’єднує приватних постачальників зерна. Проводить спільні роботи з перевозки та перевалки зернових. За останній час багато терміналів компанії пройшли цикл модернізації та розширення за допомогою коштів компанії та ЄБРР.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.