ЄБРР надав кредит у 20 мільйонів зерновому оператору GNT на розвиток потужностей перевалки зерна в Україні

1589
Фото: fakty.ictv.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав групі GNT кредит в розмірі 20 млн доларів для задоволення потреб в оборотному капіталі на закупівлю і зберігання сільськогосподарської продукції.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на БізнесЦензор.

Зерновий оператор GNT займається в Україні поставкою та логістикою зернових за кордон через основні перевалочні термінали. Через рекордні урожаї, які Україна збирає вже котрий рік поспіль, стара інфраструктура не витримує таких навантажень і потребує модернізації. Саме тому компанії та організації, що займаються зберіганням та перевозкою зерна активно залучають міжнародні інвестиції та розбудовують власну інфраструктуру. Кредит від ЄБРР дозволить GNT забезпечити всі потреби замовників в зв’язку зі зростом попиту на експорт зернових культур а два рази.

- РЕКЛАМА -
  • Це вже не перша сторінка  співпраці компанії GNT з ЄБРР. Равніше за кошти ЄБРР були побудовані потужності з зберігання, очистки та сушки зерна в Одеському порту.

    Компанія GNT об’єднує приватних постачальників зерна. Проводить спільні роботи з перевозки та перевалки зернових. За останній час багато терміналів компанії пройшли цикл модернізації та розширення за допомогою коштів компанії та ЄБРР.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.