Інвесторами будівництва четвертої гілки київського метро стали китайські компанії

- РЕКЛАМА -

Міський голова Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро у Києві. Угода була підписана між КМДА та китайським консорціумом. До складу консорціуму входять компанії China Railway International Group Co., Ltd. та China Pacific Construction Group.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу мера Києва.

Угодою передбачено створення робочої групи з українських та китайських спеціалістів, яка розробить технічні та фінансові рішення для реалізації проекту. Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США. Майже 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

Можливість залучення цього кредиту розглядається Україною із наданням державної гарантії на повернення кредитних коштів. Термін повернення кредиту – від 15 до 20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів, – наголосив Кличко.

Згідно з проектом 18 км гілка метро з 13-ма станціями та пересадочною лінією буде побудована упродовж 5-ти років.

Розвиток транспортної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для столичної влади. Один із важливих проектів – добудова Подільсько-Воскресенського мосту. І переговори про добудову мосту ми ведемо з німецькими інвесторами. А коли буде готовий міст, це дасть можливість для наступного кроку – будівництва четвертої лінії столичного метро на Троєщину, – зазначив Кличко під час церемонії підписання.

У свою чергу, Го Уін, який підписав угоду від імені китайської сторони, подякував Віталію Кличку за підтримку в реалізації цього проекту. Він зазначив, що після року  спільних зусиль сторони нарешті досягнули офіційної угоди.  Китайська сторона має  гарний досвід розбудови метро у всьому світі.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу