В Україні очікується інвестиційний бум

2862

Різкий приплив інвестицій в Україну має відбутися на тлі виходу країни на міжнародний ринок облігацій

Вихід на міжнародний ринок облігації дозволить запустити в державі нові інвестиційні проекти, що приверне додаткове фінансування. Таку думку на Міжнародному форумі EE Real Estate Forum 2017 висловив генеральний директор комунального підприємства «Київське інвестиційне агентство» Олег Мисюк.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR

Олег Мисюк розповів, що в Україні накопичилося багато потенційних інвестиційних контрактів. Більш того вже сформований цілий пакет пропозицій для інвесторів. Не вистачало тільки підтвердження стабілізації фінансового стану.

У цьому році ми отримали таке підтвердження від наших міжнародних партнерів, – заявив Місюк.

 • Українська економіка поступово відновлюється, а бізнес розвивається. За словами експерта, про це свідчить майже стовідсоткова заповнюваність бізнес-центрів, чого не було ще півтора-два роки тому.

  Орендні ставки поки ще низькі, але сам факт того, що в Києві може виникнути дефіцит офісної нерухомості, підтверджує позитивний тренд в економіці, – вважає Місюк.

  Місюк висловив впевненість, що галузь нерухомості, рекреації, охорони здоров’я та освіти незабаром стануть ключовим сектором припливу інвестицій в Україну. При чому зацікавлені в цьому будуть не тільки місцеві, але також іноземні інвестори.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.