В 2016 році активність інвесторів, які вкладали кошти в високотехнологічні вітчизняні компанії зросла на 32%

1668
Фото - Бізнес-UA

За минулий рік активність інвесторів, які вкладали кошти в високотехнологічні вітчизняні компанії, зросла майже на третину.

В минулому році число угод, пов’язаних із інноваційними компаніями України, збільшилося порівняно з 2015 роком на 32% – до 87. Це найвищий показник за всю історію існування галузі, повідомила Українська асоціація венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA). Передає “Новое Время

Загальна сума інвестицій в інноваційну галузь у 2016 році склала $88 млн. За даними аналітиків UVCA, середній чек майже в два рази перевищив показник 2015-го та склав $1 млн.

В Асоціації відзначили, що особливістю інвестиційного ринку в 2016 році стала зосередженість інвесторів на вкладенні коштів в компанії на початковому, посівному (Seed) етапі. Таких угод UVCA в 2016 році нарахувала 73. Середній розмір інвестиції в одну компанію у даному сегменті перевищував $500 тис.

 • За оцінками UVCA, загалом за останні п’ять років обсяг інвестицій в українські інноваційні компанії склав понад $400 млн. Згідно підрахунків Асоціації, на сьогодні в Україні існує близько 3 тис. стартапів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.