Україна і Азербайджан спільно вироблятимуть ліки

1544

Створення спільного підприємства пройде поетапно: на першому етапі планується виробництво ліків в формі таблеток і капсул, на другому – в формі ампул і флаконів, на третьому – більш розширений спектр антибіотиків

Україна і Азербайджан розглядають створення виробничих фармацевтичних підприємств на основі взаємних інвестицій.

Про це в інтерв’ю азербайджанському виданню Trend повідомив перший секретар з економічних питань посольства України в Азербайджані Вадим Сидяченко. Передає UBR.

Україна планує серйозні інвестиції в Азербайджан, особливо в створення спільного підприємства з виробництва ліків. Це найближчий проект – ми сподіваємося, що в цьому році буде створено спільне підприємство і почнеться будівництво фармацевтичної фабрики з виробництва інфузійних розчинів, – сказав Сидяченко.

- РЕКЛАМА -
 • В даний час в Азербайджані будується 2 фармацевтичних завода.

  Перший фармзавод Hayat Pharm будується в Піраллахінском промисловому парку і є спільним азербайджано-російським проектом.

  Другий завод – Caspian Pharmed будується спільно з іранською компанією Tanim Pharmaceutical Investment Company (TPICO).

  А в березні 2017 року розпочнеться будівництво третього фармацевтичного заводу, який буде побудований компанією VPS Healthcare з Арабських Еміратів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here