У першому кварталі 2018 року Ferrexpo інвестувало у розвиток українських збагачувальних комбінатів більше $27,8 млн

1100

У I кварталі 2018 року група Ferrexpo інвестувала в розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК понад 748,9 млн грн. (Більш 27,8 млн дол.).

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

В Ferrexpo підкреслюють, що ця сума перевищила аналогічний показник 2017 року.

  • Зокрема, група Ferrexpo за січень-березень поточного року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК понад 501,0 млн грн (більш 18,6 млн дол.), в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК – понад 247,9 млн грн (більше 9,2 млн дол.).

    Основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 177 млн ​​грн. (понад 6,6 млн дол.) і великих стратегічних проектів на суму понад 119 млн грн. (понад 4,4 млн дол.); компоненти на суму понад 205 млн грн. (більше 7,6 млн дол.), а також витрати на розвиток північних родовищ, – йдеться в повідомленні.

    Кошти ЄГЗКа і БГЗКа були вкладені в переробку, розвиток залізничних шляхів і об’єктів, в проекти з капітального будівництва кар’єра і інфраструктури, геологічні та інші роботи.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.