У Харкові добудовується новий цех металообробки на 2 тис кв.м

2278

UBC Group розширює виробництво в Харкові. Про це повідомив президент UBC Group Ігор Гуменний

У Харкові добудовується новий цех металообробки, який займає 2 тис. кв.м. Ще на одному харківському заводі з виробництва промо-продуктів планується з аналогово друку на цифровий. Зараз інвестиції в розширення потужностей – це кредити банків і кошти компанії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Delo.

В капітал планує увійти Європейський банк реконструкції і розвитку. Як наш партнер банк може стати співінвестором, він повинен прийняти відповідне рішення до нового року, – зазначив Ігор Гуменний.

UBC Group є найбільшим виробником промо-продуктів в Європі. Компанія займає 18% частки світового ринку барних охолоджувачів. Мета компанії на найближчі п’ять років вирости по барним охолоджувачам на 7% і зайняти до 25% частки світового ринку. В Америці частка компанії становить 8-10%.

- РЕКЛАМА -
  • Наразі, зусилля компанії зфокусовані на Іспанію, Англію, Німеччину, Латинську Америку і Північну Америку, там підприємство нарощує свою частку.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here