Сім’я мексиканського мільярдера зацікавилася портами України

2103
 • Відомий мексиканський архітектор Фернандо Ромеро, глобальний інвестор і представник сім’ї мільярдерів Ромеро-Слім, вважає Україну цікавим ринком для можливих інвестицій.

  Як сказав Ромеро журналістам в Києві, серед цікавих йому сфер – аеропорти і морські порти, логістика, сучасні інфраструктурні проекти.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

  Він зазначив, що Україна має багато схожого з Мексикою – від значного майнового розшарування населення до близькості до більших і багатим ринків, однак йому цікавий і її внутрішній ринок, з огляду на 40 млн. Населення. Серед інших позитивних моментів він виділив досягнутий в країні прогрес за останні три роки та Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

  На думку Ромеро, сьогодні – найбільш вдалий момент для інвестування в Україну і можливої ​​реалізації проектів державно-приватного партнерства або концесії. Ромеро відвідав Одесу та Київ і ознайомився з портової інфраструктурою, столичними аеропортами, включаючи Гостомель.

  Фернардо Ромеро, зять Карлоса Сліма, є директором міжнародної архітектурної фірми FR-EE, що займається промисловим дизайном. Карлос Слім Елу – мексиканський мільярдер, з 2010 по 2013 рік обіймав перший рядок в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.