Будівництво бісквітного цеху кондитерської корпорації Roshen біля Борисполя (Київська обл.) Може бути завершено до кінця 2017 року.

Як повідомляє Національний промисловий портал, про це розповів президент Roshen В’ячеслав Москалевський.

“Будівництво, я думаю, закінчиться в кінці цього року. Потім ми запустимо одну пробну лінію”, – сказав він.

Вартість будівництва бісквітного виробництва в Київській області оцінюється в 1,5 млрд грн.

“Цех будується за іншим принципом, ніж будувалася фабрика в Києві. Він буде одноповерховим, а Київська фабрика – це багатоповерхова конструкція. Зараз в світі ніхто печиво не пече на трьох поверхах”, – пояснив керівник компанії.

Київська кондфабрика буде виробляти тільки торти. На думку В.Москалевського, згодом її будівля може перетворитися, наприклад, в музей або офіс.

В цілому за 2016 рік Roshen зберіг продажу в Україні на рівні 2015 року – 220 тис. Тонн продукції.

“Ми продаємо 65% своєї продукції в Україні, 35% йде на експорт. Частка продажів в ЄС становить 5% загального обсягу. У РФ не експортуємо нічого з 2013 року … До 2013 року частка експорту в Росію від загального експорту становила 58%”, – зазначив керівник Roshen.

Зараз компанія продовжує шукати нові ринки збуту своєї продукції після закриття ринку РФ.

“Наші поставки в країни СНД скоротилися, але досягненням цього року стало те, що ми це падіння компенсували зростанням в ЄС, країнах Близького Сходу, плюс трохи наростили продажі в Україні. І, в результаті, ми вийшли в нуль”, – повідомив В.Москалевського.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Журналіст Національного промислового порталу