Покровський ГЗК придбав нові вантажні самоскиди «Volvo» шведського виробництва

2646

Днями автопарк гірничо-збагачувального комбінату поповнився 4-ма новими вантажними самоскидами «Volvo» шведського виробництва

Питання поетапної заміни автопарку давно назріло на підприємстві, бо вік багатьох автомобілів досяг гранично можливого. Виходячи з цього, підприємство заклало в програму виробничо-технічного розвитку підприємства на 2017 року фінансування для придбання нових вантажних самоскидів. Комбінат вже має 11-річний позитивний досвід експлуатації техніки такого типу, тому при виборі постачальника для нової партії інших варіантів не розглядалося.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії.

З придбанням нових вантажних автомобілів-самоскидів «Volvo» версії FMX, сучасного 5-го покоління, збільшиться коефіцієнт технічної готовності автопарку. Ці самоскиди вже оснащені додатковими функціями – наприклад, вбудованими GPS-навігаторами. Виробники спеціально встановили їх в салонах автомобілів, щоб простежити за умовами роботи «Volvo» в нашому виробництві. Мотивують цей крок тим, що саме у нас на підприємстві найбільш успішний досвід експлуатації вантажних самоскидів такого типу в важких умовах кар’єра. Тому нові автомобілі протягом двох років будуть працювати в тестовому режимі, під час якого виробники вивчать поведінку «Volvo» в період роботи в умовах кар’єрів комбінату, говорить голова правління Сергій Шуваєв.

Автомобілі «Volvo» 5-го класу більш удосконалені, а також конструктивно модифіковані для зручності і ефективності експлуатації. Якщо говорити про вантажопідйомність машин нового і старого зразка, то вона не змінилася – досягає 27 тонн. А ось кузов відрізняється від попереднього не тільки яскравим помаранчевим кольором, а також типом і конструкцією перекидного механізму, які роблять автомобіль зручним в експлуатації та ремонті. Не варто забувати, що і двигун в машинах встановлено більш потужний – 420 к.с. проти 400 к.с. раніше.

 • З урахуванням «новачків» автопарк АТЦ тепер налічує 19 вантажних самоскидів «Volvo», котрого більш ніж достатньо для виконання завдань за технологічними перевезень і допоміжних роботах на поверхні. Екіпажі для управління новими машинами готовий, всі водії навчені і попереджені про високий рівень відповідальності.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.