На Волині інвестують 30 млн грн в запуск кондитерської фабрики

2408

У фабрику “Луцьккондитер”, яка знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років, інвестують до 30 млн грн

Компанія ТОВ “Весктонд” хоче відновити підприємство. У 2018 році, коли закінчаться майнові розгляди, планується почати повноцінне відродження кондитерської фабрики, пише Volyninfo.com

Зараз кондитерська фабрика в занепаді, там працює всього 16 чоловік і 25 чоловік, який управляють компанією.

Юрист Микола Бляшин, що представляє інтереси “Вестконда” зазначив, що зараз йдуть судові розгляди, проте судові рішення – на стороні компанії “Вестконд”.

 • Він розповів, що “Луцьккондитер” знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років. Фабрика отримала від банків кредити на великі суми та не змогла повернути їх. Частина нерухомого майна була продана. Практично все майно було закладено в банках. На сьогодні частина будівель (приблизно 40%) належить компанії “Вестконд”, частина – попередньому власнику.

  Директор компанії “Вестконд” Віктор Ніжгородцев зазначив, що в фабрику почали інвестувати та вже підготували “поле”, щоб швидко реалізовувати продукцію.

  За його словами, на 2018 році заплановані інвестиції в розмірі 25-30 млн грн.

  Так, планується запустити лінію цукерок, помадну лінію, лінію цукрового печива, бісквітний цех, цех замовної продукції. Також буде функціонувати фруктовий і грильяжні цехи.

  Відзначається, що потужності фабрики складають майже 400 тонн продукції на місяць.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.