На «Світоч» відкрили нову лінію виробництва вартістю ₴150 млн, яку проінвестував Nestle

1718

Великий виробник продуктів харчування компанія Nestle (Швейцарія) інвестувала 150 млн гривень в додаткову лінію з виробництва вафель на львівській кондитерській фабриці Світоч.

Про це йдеться в повідомленні Львівської обласної державної адміністрації, а також самої компанії, передають Українські новини .

На кондитерській фабриці Світоч встановили нове сучасне обладнання з виробництва вафель відомого європейського виробника. Це вже третя технологічна лінія на фабриці, яку спроектували і виготовили спеціально на замовлення Nestle в Україні, – сказано в повідомленні.

Згідно з ним, інвестиції в це обладнання склали 150 млн гривень.

- РЕКЛАМА -
  • Відносно основних характеристик нової виробничої лінії відзначається, що вона передбачає максимальну автоматизацію і спостереження за технологічними процесами.

    Протягом однієї зміни лінія може призвести до 6 тонн продукції, а протягом року – понад 4 тис. тонн, – йдеться в повідомленні.

    За словами директора Nestle по Україні Ансгара Борнеман, продукція фабрики Світоч експортується на ринки Європи, Бразилії та Індії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.