На Львівщині профінансують інвестиційні проекти підприємств вугільної галузі під державні гарантії

1301
 • Відбулась селекторна нарада під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, в межах якої розглянули питання щодо фінансування інвестиційних проектів підприємств вугільної галузі під державні гарантії.

  Участь у заході взяв директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

  Як інформують  у департаменті також вищезазначене питання розглянуть 16 травня під час засідання Кабінету Міністрів України.

  У разі позитивного рішення та прийняття постанови КМУ ДП «Львіввугілля» зможе реалізувати два інвестпроекти на загальну суму 340 млн грн, а саме: проект «Оснащення нових лав ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля» на суму 228,1 млн грн та проект «Технічне переоснащення ВП «Шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля» на суму 112,2 млн грн, – розповів Михайло Мельник.

  Зазначимо, що метою проектів є модернізація, реновація гірничо-шахтного обладнання ВП «Шахта «Степова» та ВП «Шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля» і, як наслідок, збільшення видобутку, досягнення беззбитковості, отримання прибутків, забезпечення фронтом очисних робіт, збереження робочих місць, суттєве збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

  Ефективне використання трудових ресурсів одночасно зі зростанням техніко-технологічного рівня роботи шахт, призведе до зростання продуктивності праці робітника з видобутку вугілля, – додав Михайло Мельник.