На Буковині з’явиться керамічний завод

4247
  • На Кіцьманщині планють інвестувати десятки мільйонів євро у будівництво керамічного заводу

    У планах іноземних інвесторів побудувати екологічно чисте виробництво цегли та черепиці. Це забезпечить понад 200 нових робочих місць та капітальний ремонт дороги у невеликому селі. Крім того, на базі заводу планують звести тепличне господарство для ефективного використання енергії. Інвестиції в цей проект сягають кількох десятків мільйонів євро.

    Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Вільне Життя

    Обговорення та презентація проекту будівництва заводу та комплексу споруд біля нього відбулися 30 березня у Нижньостанівецькій сільській раді. Проект заводу і комплексу, який планують звести біля нього (а це теплиці, невеличкий готель, ставок, адміністративні споруди) представив відомий український архітектор Юрій Серьогін. Планується, що тепле вологе повітря із цехів, де буде обпалюватися і сушитися цегла, направлятиметься в теплиці, які будуть збудовані поруч. На дахах приміщень планують встановити сонячні батареї.

    Для комфортного вивозу продукції автотранспортом, інвестори планують збудувати асфальтну дорогу, а перед початком спорудження комплексу — відремонтувати дорогу через село до місця будівництва. Продукція, яка вироблятиметься поблизу Нижніх Станівців, буде екологічно чистою та матиме попит, як на внутрішньому українському, так і на європейському ринках.