“Миронівський хлібопродукт” змагається за право купити французьку компанію з переробки харчових продуктів Doux

1478
A picture taken on March 23, 2018 shows the sign of the French group Doux, Europe's top producer of poultry and processed chicken, at a factory in Chateaulin, western France. / AFP / Fred TANNEAU

У разі перемоги, інвестиції у купівлю компанії складатимуть 76 мільйонів євро

Французька група LDC та український агрохолдинг МХП одночасно ведуть переговори щодо купівлі французької компанії з переробки харчових продуктів Doux.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Економічну Правду.

  • Заява МХП підтверджує пропозицію і готовність розробити довгостроковий стратегічний промисловий проект підрозділу Doux в регіоні Бретані. Зокрема, МХП пропонує перспективу будівництва нового заводу в Шатоліні протягом 2 років і модернізацію інших об’єктів.

    Це повна зміна стратегії. Відмовляємося від виробництва заморожених продуктів на експорт, замінивши їх свіжими продуктами для французького ринку, — розповіли в МХП.

    Разом з тим група LDC, яка володіє брендами Loué, Le Gaulois, Maître Coq, Marie і Traditions d Asie, поки не розкриває подробиці своєї пропозиції щодо Doux.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.