Компанія DCH планує вкласти близько 60 – 70 мільйонів доларів у будівництво нового терміналу в аеропорту Дніпро

6965
 • 19 липня під час відвідування Дніпровського металургійного заводу, президент і власник групи DCH Олександр Ярославський розповів журналістам про свої плани по реконструкції Дніпровського аеропорту.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

  У групи DCH вже є позитивний досвід реконструкції Харківського аеропорту. 100 мільйонів доларів було інвестовано в будівництво терміналів і ще 198 мільйонів доларів вклала держава у злітно-посадкову смугу і льотне поле.

  «Сьогодні харківський аеропорт – один з кращих в Європі, а якість усіх 348 тисяч квадратних метрів його ВПП і льотного поля – можливо просто найкраща в Європі», – розповів О. Ярославський.

  О. Ярославський про свої перші враження про аеропорт Дніпра сказав:

  «Коли 6 березня цього року я прилетів підписувати контракт про покупку «Петрівки» в Дніпро, то жахнувся від якості смуг, льотного поля, терміналу вашого аеропорту. Все це мені страшно нагадало фільм «Міміно», не вистачало лише вертольота головного героя, прив’язаного ланцюгом з замком комори до паркану».

  «Я переоформив аеропорт на себе – те, що міг переоформити. Тут, у Дніпрі, ситуація, яка дозволяє почати будівництво термінального комплексу при наявності державного фінансування», – розповів О. Ярославський.

  Ярославський планує побудувати весь термінальний комплекс аеропорту в Дніпрі. Пасажиропотік, за словами президента і власника групи DCH, планується на рівні 3,5 – 4 мільйони чоловік щорічно. Держава, в свою чергу, має профінансувати будівництво злітної смуги. Вартість будівництва ЗПС складе приблизно 120 мільйонів доларів. Терміни будівництва з моменту його початку – 2,5 – 3 роки.

  Однак, для старту робіт, необхідно надходження інвестицій від держави, оскільки цей проект буде спыльним з групою DCH і державою. На роботи група Ярославського готова задіяти близько трьох тисяч чоловік. У будівництво нового терміналу DCH планує вкласти близько 60 – 70 мільйонів доларів.