Китайська компанія СССС може стати концесіонером Чорноморської поромної переправи

1935

Міністерство інфраструктури України запропонувало China Communications Construction Co., Ltd. (CCCC) інвестувати в українські порти. Зокрема, мова йде про участь китайської компанії в концесії поромної переправи в Чорноморську.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, який в складі української офіційної делегації зараз знаходиться в Китаї. Пише ЦТС.

Закінчуємо відрядження в найбільшому порту світу – порту Шанхай. Портовий оператор – державна компанія CCCC. Запросили до інвестицій в українські порти – концесія залізнично-поромного комплексу в Чорноморську. 18.05.2017 після підписання дочірньою компанією China Harbor Engineering контракту на днопоглиблення в порту Південний, почнемо переговори, – заявив він.

Раніше аналогічну інформацію він озвучив в інтерв’ю ЦТС.

У мене були переговори з China Harbour Engineering, де я сказав:” Хлопці, ви вже отримаєте від нас 75 млн доларів за роботи з днопоглиблення в Південному. Але ми б хотіли бачити вас як стратегічну компанію, яка прийшла в Україну не тільки надавати послуги і отримувати валютну виручку, але і як інвестора. Інвестуйте! Ви природний портовий інвестор. Ви, по-перше, можете будувати в портах. По-друге, ви можете привезти вантаж”. Після підписання 18 травня контрактів на днопоглиблення, вони почнуть з нами переговори з даного питання – щодо Чорноморської переправи”, – інформував Віктор Довгань.

Ми розуміємо, що вантаж дадуть китайці, якщо вони прийдуть. Новий вантажопотік – це тільки з їх боку, – додав чиновник.

China Harbour Engineering в 2005 році об’єдналася з China Road and Bridge Corporation. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі, хоча ще в 2014 році компанія перебувала на дев’ятій позиції.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.