Китайська компанія побудує текстильний завод в Україні

9084

Також компанія відкриє мережу магазинів

Текстильна компанія YUYUE Home Textile – одна з найбільших в світі текстильних компаній з виробництва і переробки льону, а також виробництва та продажу текстильної продукції, планує запуск роздрібної мережі в Україні на 2018-2020 рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

- РЕКЛАМА -
 • Компанія обрала Рівненську область для будівництва заводу з переробки льону. Всього планується залучити близько 30 тис. га землі. Будівництво заводу з переробки льону почнуть вже в цьому році. Термін реалізації проекту – 5 років. А загальний обсяг інвестицій складе $ 20 млн.

  Протягом 5 років інвестори планують налагодити весь цикл виробництва – від вирощування до переробки льону. Після завершення будівництва на підприємстві створять близько 1000 робочих місць.

  Плани компанії в Україні включають, зокрема, створення технологічної бази для виробництва льняного волокна, що включає вирощування, посадку і переробку льону.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here