Китай планує вкласти в будівництво мостів в Україні $400 млн

2168

Домовленість досягнута в рамках міжнародного форуму «Один пояс – один шлях» в Пекіні

Україна і Китайська Народна Республіка (КНР) домовилися про будівництво моста біля Кременчука та реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві. Про це в неділю, 14 травня, повідомляється на урядовому порталі kmu.gov.ua.

«Буде створено робочу групу для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну і Укравтодору». – каже Степан Кубів
Домовленість про це була досягнута під час зустрічі української делегації під головуванням першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та керівництва Китайської корпорації доріг і мостів (China Road and Bridge Corporation).
Зустріч відбулася в рамках міжнародного форуму «Один пояс – один шлях», який проходить в Пекіні 14-15 травня.
За словами Кубіва, проектні пропозиції будівництва мостового переходу біля Кременчука і проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачають витрати на загальну суму 400 млн доларів.
Глава міністерства економічного розвитку і торгівлі запропонував завершити підготовчі роботи по цим проектам не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до висновку кредитних угод і договору на виконання робіт з корпорацією.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here