Кабмін направить в 2017 році 800 млн грн на реконструкцію трьох аеропортів

1736

Кабінет міністрів України погодив напрямок 800 млн грн коштів на реконструкцію в трьох українських аеропортах.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прийнятого на засіданні уряду в середу постановою “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2016 року № 126 і від 22 вересня 2016 року № 714”, зазначені кошти визначені Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року і перерозподіляються в її межах.

Документ, текст якого має в своєму розпорядженні агентство “Інтерфакс-Україна”, передбачає на проектування, реконструкцію та будівництво аеродромного комплексу Одеського аеропорту в поточному році в рамках програми 500 млн грн; на реконструкцію аеродрому Чернівецького аеропорту – 100 млн грн; Вінницького – 200 млн грн. Одеський аеропорт в наступному році згідно з програмою повинен отримати ще 1,17 млрд грн на реконструкцію.

- РЕКЛАМА -
  • Раніше, в квітні 2017 року, яка була тоді начальником відділу авіаційного транспорту Міністерства інфраструктури Галина Дурмуш нарікала, що прийнята в 2016 році програма розвитку аеропортів до 2023 року не фінансується.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here