Кабмін направить в 2017 році 800 млн грн на реконструкцію трьох аеропортів

1778

Кабінет міністрів України погодив напрямок 800 млн грн коштів на реконструкцію в трьох українських аеропортах.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прийнятого на засіданні уряду в середу постановою “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2016 року № 126 і від 22 вересня 2016 року № 714”, зазначені кошти визначені Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року і перерозподіляються в її межах.

Документ, текст якого має в своєму розпорядженні агентство “Інтерфакс-Україна”, передбачає на проектування, реконструкцію та будівництво аеродромного комплексу Одеського аеропорту в поточному році в рамках програми 500 млн грн; на реконструкцію аеродрому Чернівецького аеропорту – 100 млн грн; Вінницького – 200 млн грн. Одеський аеропорт в наступному році згідно з програмою повинен отримати ще 1,17 млрд грн на реконструкцію.

 • Раніше, в квітні 2017 року, яка була тоді начальником відділу авіаційного транспорту Міністерства інфраструктури Галина Дурмуш нарікала, що прийнята в 2016 році програма розвитку аеропортів до 2023 року не фінансується.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.