Іноземні інвестиції в економіку України в 2016 році склали $3,8 мільярда

1556
(с) REUTERS
(с) REUTERS

Це стало можливо в першу чергу завдяки роботі уряду з дерегуляції та скорочення контактів представників бізнесу з чиновниками.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України в 2016 році склав 3,8 мільярда доларів, що майже вдвічі перевищило показник 2015 року, повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів під час урядового семінару “Економічний розвиток регіонів: стратегія і інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу “. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

За словами Кубіва, все це стало можливо завдяки багатьом факторам, в першу чергу роботі уряду з дерегуляції та скорочення контактів представників бізнесу з чиновниками.

 • “В економіку України в 2016 році іноземні інвестори вклали 3,8 мільярда доларів, це вдвічі більше, ніж у 2015 році, – сказав Кубів. – Важливим досягненням стало те, що Україна піднялася в світових рейтингах. Подальше просування реформ – це пріоритет для уряду . У фокусі уваги – приватизація, реформа митниці, забезпечення рівних умов ведення бізнесу та подальша дерегуляція “.

  За словами Кубіва, в числі важливих рішень уряду – скорочення дозволів, скорочення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, скорочення документів типу “карантинних сертифікатів”, що заощадило бізнесу близько 2 мільярдів гривень.

  У планах 2017 року, зазначив Кубів, – подальше скорочення дозвільних документів, митних і валютних обмежень, а також переклад близько 70% існуючих дозволів в електронну форму.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.