Golden Tile розширює виробництво плитки на Харківському плиточному заводі та побудує новий завод в Хмельницькій області

9053

Новий завод з виробництва керамічної плитки знаходитиметься в Хмельницькій області

Керамічна група Golden Tile планує в червні запустити дві додаткові виробничі лінії на Харківському плиточному заводі, що збільшить його виробничу потужність на 40%. Крім того протягом 2-2,5 років буде побудовано новий завод в Хмельницькій області.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ми запускаємо дві лінії виробничою потужністю 6 млн кв. м в рік – як окремий цех на території Харківського плиткового заводу. Це збільшить виробництво заводу на 40%: зараз у нас виробничі потужності порядку 18 млн кв. м, а будуть складати близько 24-25 млн кв. м, – повідомив заступник голови правління Golden Tile Олег Лисокінь.

  • Нові виробничі потужності дозволять компанії зайняти 50% всього виробництва плитки на українському ринку, обсяг якого становить 40-50 млн кв. м в рік. Крім того продукція Golden Tile експортується у більш ніж 30 країн світу.

    Також компанія побудує новий завод в м. Полонне Хмельницької області на базі Майдан-Вильського кар’єру. Це буде міні-завод потужністю 5-6 млн кв. м в рік на базі колишнього Полонського фарфорового заводу з його повною реконструкцією. За попередніми планами, новий завод буде виробляти обмежену лінійку керамогранитной продукції на власній сировині.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.