Фото: Як проходить реалізація наймасштабнішого інвестпроекту в порту “Південний”

5730
Фото: delo.ua

В порту «Південний» будують зерновий термінал

У лютому 2016 року американська продовольча компанія Cargill і українська компанія М.В.Карго підписали договір про будівництво нового зернового терміналу в порту «Південний». Бюджет інвестиційного проекту складає $ 150 млн, а загальний обсяг перевалки зернових на рік складе 5 млн тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Delo.ua 

  • На даний момент це найбільший реалізований інвестиційний проект в Україні. Згіно щ проектом, після завершення будівництва працювати на терміналі буде близько 500 осіб. Крім того, близько 2 тис працівників буде задіяно у роботі з постачальниками, обслуговуючими і суміжними компаніями.

    Проект реаліується за фінансування ЄБРР, Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та локальними інвесторами. На сьогоднішній день на будівництві в пікове завантаження задіяно близько 30 компаній-підрядників і більше 500 чоловік робітників та інженерного складу підрядників.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.