Фото: Сіль із Соледарської громади продаватимуть у Європу

1692

У Соледарській громаді на ДП «Артемсіль» запустили нове виробництво  – лінії з очищення та пакування харчової солі

З метою переорієнтації на ринок ЄС на підприємстві вклали кошти в нову лінію очищення за допомогою фотосинтезу та в подальше пакування в нові картонні пачки обсягом 1 кг та 500 грамів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Децентралізація

 • Сума основних інвестицій в закупівлю італійського обладнання склала, потужність двох нових ліній становить 120 пачок за хвилину.  Нова лінія зробить зовнішній вид солі більш привабливим, а вміст NaCl виріс до 99%, що відповідає європейським стандартам.

  Випуск білішої солі дозволить експортувати харчовий продукт на європейські ринки, попереду велика робота з налагодження взаємин з потенційними партнерами, вже укладені попередні домовленості про постачання солі до країн Балтії, Білорусі, Угорщини та Болгарії. На українському ринку нова продукція з’явиться у II кварталі поточного року.

  Запуск нового виробництва  міський голова Соледару назвав важливою для громади подією, адже ДП «Артемсіль» є бюджетоутворюючим підприємством.

  Вони здійснили справжній переворот в технічному оснащенні виробництва. Цього чекали довгі роки, завдяки новому обладнанню можна сміливо йти уперед та опановувати європейський ринок, – наголосив міський голова Соледару Олександр Степаненко

  На підприємстві працюють 3 тис. людей, тільки минулого року тут двічі підвищували заробітну платню, а це означає не тільки покращення життєвого рівня місцевого населення, але й збільшення суми податків у місцевий бюджет.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.