До 2020 року у Києві з’являться 14 нових торгівельних центрів

5007
Фото: СтройОбзор

До 2020 року в Києві заплановано відкриття 14 нових торгових центрів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Большой Киев.

Вже найближчим часом відбудеться відкриття чотирьох торгових центрів.

 • Зокрема, Oasis на Героїв Дніпра, Blockbuster Mall на проспекті Бандери, Smart Plaza Obolon на вулиці Маршала Тимошенко і Good Life у Печерському районі.

  Ще 10 торгівельних комплексів планується відкрити до кінця 2020 року.

  Відзначається, що 5 з 14 нових ТРЦ матимуть площу понад 100 тис. кв. м. (для порівняння: Lavina Mall займає площу в 127 тис. кв. м). Це Blockbuster Mall на проспекті Бандери (187 тис. кв. м), Ocean Mall на вулиці Антоновича (100 тис. кв. м), South Mall в Голосіївському районі (293 тис. кв. м), East Mall в Деснянському районі (200 тис. кв. м) і Kiev Mall на проспекті Бажана (145,5 тис. кв. м).

  Разом з тим серед нових торгових центрів є і об’єкти, площа яких не перевищує і 10 тис. кв. м. Це ТРЦ Smart Plaza Obolon на вулиці Маршала Тимошенка (8,8 тис. кв. м) і Good Life в Печерському районі (7,5 тис. кв. м).

  Необхідність будівництва нових ТРЦ серед іншого пояснюється тим, що зростання обсягів роздрібної торгівлі України є одним з найвищих серед європейських країн.

  Згідно з даними, сьогодні у столиці на кожну тисячу осіб припадає 465 кв. м торговельних площ. За цим показником Київ наближається до європейських країн (в Варшаві він становить 717 кв. м).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.