DCH за 5 років інвестувала в Харків більше $1 мільярда

2342

У Харкові продовжує роботу ІХ Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Форум традиційно проходить в кращому п’ятизірковому харківському готелі« Premier Palace Hotel Kharkiv », власником якого є бізнесмен, президент і власник групи DCH Олександр Ярославський.

Виступаючи з трибуни форуму, він зазначив, що ніщо так немає привертає партнерів інвестувати в проекти, як особистий приклад місцевого бізнесу.

Коли ти сам інвестуєш – це найкраща агітація партнерів вкладати. За останні 5 років я і компанія DCH вклали в харківський регіон понад 1 млрд дол. Це такі проекти як аеропорт, спільна інвестиція з державою, приватно-державне партнерство. Це і готель, в якому ви перебуваєте, це і стадіон, спортивна інфраструктура, це і торгові центри, це і Харківський тракторний завод. Ми не збираємося на цьому зупинятися, – зазначив Ярославський.

- РЕКЛАМА -
  • Він запропонував іноземним партнерам приєднуватися до інвестування у виробничу сферу, зокрема ХТЗ, але також запевнив, що група DCH має достатню кількість інших готових інвестпропозицій.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here