Bunge планує інвестувати в річкову логістику і елеватори в Україні

2115

Компанія Bunge планує направити інвестиції на розвиток річкової логістики і внутрішніх елеваторів в Україні, особливу увагу буде приділено інфраструктурному проекту в Миколаївському морському порту

Підписаний меморандум про співпрацю між Адміністрацією морських портів України і Bunge минулого тижня пов’язаний з планами компанії про збільшення присутності в Миколаївському морському порту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АгроПортал.

Мова йде скоріше про створення виробничо-логістичного комплексу, спрямованого на високоефективну переробку і обслуговування української сільськогосподарської продукції з метою подальшого експорту, ​​- заявив генеральний директор Бунге Україна Дмитро Горшунов.

Дмитро Горшунов уточнив, що на даний момент важливим для компанії є створення достатніх потужностей зі зберігання виробленого заводом масла, які планується збільшити на 20 тис. Т.  Подальші інвестиції компанії можуть бути спрямовані на розвиток річкової логістики і внутрішніх елеваторів .


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.