Bunge інвестує в розвиток Миколаївського порту $30 млн

2382

Американська компанія Bunge реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

Американська компанія Bunge інвестує в розвиток інфраструктури Миколаївського порту $ 30 млн. Відповідний меморандум був підписаний сьогодні, 28 серпня 2017 року, в Міністерстві інфраструктури України, повідомляє прес-служба міністерства.

Це – третій великий інфраструктурний проект, який буде реалізований Bunge на території Миколаївського порту.

Bunge – компанія, яка працює в більш ніж 40 країнах світу. Вона здійснює свою діяльність в аграрному секторі і є одними з провідних світових експортерів зернових та олійних вантажів, а також, що важливо, одним з ключових інвесторів в Миколаївському морському порту. У 2011 м було проінвестовано будівництво сучасного терміналу на $ 100 млн, в 2016 р – проект будівництва перевантажувального комплексу вартістю $180 млн, – нагадав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

- РЕКЛАМА -
 • Як заявив Томмі Йенсен, головний виконавчий директор Bunge регіону Європа, Близький Схід і Африка, успішна реалізація меморандуму створить потужності для розширення експортного потенціалу України на 400 тис. Т агропродукції в рік.

  У рамках меморандуму Адміністрація морських портів України планує створення додаткового якірного місця для оперативної обробки суден Bunge та інших стивидоров Миколаївського порту, а також підтримку оголошених паспортних глибин в межах акваторії. Bunge зі свого боку забезпечить збільшення обсягів перевалки і створення нових робочих місць, – розповів керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here