British American Tobacco інвестує в тютюнове виробництво в Україні 123 мільйони доларів

2534

Тютюновий гігант British American Tobacco Україна планує інвестувати 123 мільйона гривень у капітальне будівництво нових виробничих приміщень Прилуцької тютюнової фабрики

За словами директора з виробництва Артема Скрипки British American Tobacco Україна працює над перетворенням Прилуцької тютюнової фабрики в виробничий і експортний хаб, який би задовольняв попит на продукцію споживачів не тільки всіх країн регіону, а й інших країн.

Експортний потенціал нашої української фабрики дозволить вже незабаром істотно збільшити обсяги та розширити географію поставок продукції”, – розповів Артем Скрипка.

Про це повідомляє 1news.com  із посиланням  на Liga.net.

“British American Tobacco” – другий за величиною у світі виробник тютюнової продукції. До портфеля британської компанії входять такі бренди, як “Dunhill”, “Kent”, “Vogue”, “Pall Mall”, “Lucky Strike” та інші (загалом понад 200 марок сигарет). У 2015 році компанія в Україні виготовила 19,047 млрд сигарет (в 2014 році – 17,415 млрд).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.