Балтійські інвестори побудують в Україні завод з утилізації тваринних відходів

1592

Представники країн Балтії готові інвестувати в будівництво заводу з утилізації тваринних відходів в Полтавській області

За словами заступника голови Полтавської ОДА Романа Толстого, зараз в РДА пропонують місця для зведення такого комплексу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на aspekt.

Зараз в області немає підприємств, де б утилізували відходи тваринництва. Хорольська філія ДП «Укрветсанзавод», на якому раніше здійснювали відповідну роботу, не працює через відсутність державного фінансування, – повідомив начальник Головного управління ГОспотребслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.

За його словами, на сьогоднішній день там проведені ремонтні роботи в котельні і в виробничому цеху, а також відремонтували 5 одиниць спеціального автотранспорту. Підприємство знаходиться в стані пуско-налагоджувальних робіт.

Геннадій Пікуль уточнив, що пробний запуск на твердому паливі без переробки сировини вже проведено і очікується, що потужність виробництва в добу становитиме до 10 тонн.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.