АМПУ представить проекти реконструкції причалів в портах міжнародним компаніям

2060

Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з Американською торговою палатою (АСС) проведуть ділову зустріч з національними і міжнародними компаніями, які спеціалізуються на проектуванні та будівництві портової інфраструктури.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

АМПУ представить учасникам і компаніям-членам АСС програму будівництва і реконструкції причального фронту в українських портах, зокрема, проекти реконструкції причалів №№ 11-17 Чорноморського морпорту.

 • Також на зустрічі обговорять аспекти розробки прое09ктно-кошторисної документації для об’єктів будівництва і реконструкції відповідно до умов чинного законодавства України.

  Свою участь у зустрічі вже підтвердили China Harbour Engineering Company Ltd., AECOM, Boskalis Terramare, Witteveen + Bos, Tebodin, Mott Macdonald, HR Wallingford, Sellhorn, Royal Haskoning DHV, CH2M Hill, Fichtner GMBH і інші компанії – світові лідери в галузі проектування . Крім того, серед учасників будуть “ЧорноморНДІпроект”, “УкрНДІМФ”, “Мортехінвест”, “Науково-дослідний інститут підземного і спеціального будівництва”, “Укрзв’язокгідрострой”, “Морбудпроект” та інші.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.