Адміністрація морських портів України запустила спеціальний портал для залучення інвесторів

839

Адміністрація морських портів створила і представила спеціальний інтернет-портал, спрямований на залучення інвесторів в розвиток портової галузі України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це стало відомо сьогодні 31 травня під час Ukrainian Ports Forum 2018 у Одесі.

“Ми хочемо, щоб всі інвестори, не тільки ті, що зараз присутні тут, змогли дізнатися про наші інвестиційні проекти”, – сказав керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

  • Як йдеться на сайті investinports.com, він створений з ініціативи АМПУ з метою відображення інфраструктурних проектів української портової галузі та залучення потенційних інвесторів в об’єкти портової інфраструктури.

    “Тут ви знайдете найбільш повну та актуальну інформацію про морські порти України, інфраструктурні проекти, які реалізуються на території українських портів, а також отримаєте рекомендації щодо механізмів інвестування у морську галузь. Крім того, зможете ознайомитися з особливостями чинного законодавства, що регулює діяльність бізнесу у портах і дізнаєтеся першими про державні закупівлі Адміністрації морських портів України на послуги з реалізації значущих інфраструктурних проектів”, – йдеться на сторінці порталу.

    Раніше віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в ході Ukrainian Ports Forum 2018 зазначив, що до 2020 року в портах планується реалізувати 46 інвестиційних проектів.

    “У наших планах до 2020 року реалізувати не менше 46 інвестиційних проектів загальною кошторисною вартістю близько 44 млрд гривень. Велика частина проектів передбачає реконструкцію і будівництво нових перевантажувальних потужностей, включаючи будівництво нових причалів і комплексів”, – сказав він.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.